BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

city city won’t you calm down

dar kartais CIA bibliotekoje nežinia iš kur (ir nežinia kodėl - bet kaip smalsu!)  atsiranda mano pirmakursinės universitetinės simpatijos - dailiai kostiumuotos, trumpai kirptais plaukais, ir berods netgi dirbančios nacionalinėje galerijoje.

būna antradienis, ir pro nuskausminamųjų (mama sako, kad aš kada nors atsitiktinai nusinuodysiu) miglą pradedu justi, kad trumpam nuslopusi migrena vėl grįžta į tą puikų lizdą, kuri ji jau seniai susisuko mano galvoje: sveika, mieloji, jauskis kaip namie.

galvoju apie progresą. dar galvoju apie tai, kad kol mano universitetinės simpatijos įsigijo porą naujų kostiumų, nusikirpo plaukus ir gavo gerus darbus, aš viso labo parašiau porą trejetą neblogų rašto darbų, išmokau virti sriubą ir iš namų, kuriuose žiemą būdavo +13 persikėliau į namus, kuriuose neturiu termometro.

vis šis tas.

update:
o iš tiesų aš tiesiog norėjau pasakyti, kad patys gražiausi vyrai yra vyrai su kostiumais. ir progresas čia niekuo dėtas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Taip, patys gražiausi - su kostiumais. Ir dar su kokia nors nekostiumuota praeitim, kad ir prigalvota.
    Gražu iki ašarų.

  2. Gintarė:

    Lygiai po poros valandų mano klasės susitikimas ir jaučiuosi taip pat kaip trečioj pastraipoj. Pažaisim tvirtesnių argumentų žaidimą, kuriam kas geriau nusisekė.

Rašyti komentarą