BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

i wish i had a sun tan

šiandien galvoju apie šią nuotrauką iš praėjusios vasaros, iš pusiau veikiančio m. blackberrio,  (ne mm., o m., taip, man sunku su kodiniais pavadinimais, nes trijų svarbiausių mano gyvenimo vyrų vardai prasideda iš tos pačios raidės, nors kokie jie ten vyrai, berniukai jie - kai rytais plikau kavą iš žalio pakelio, jie tyliai sau markstosi, kartais suplauna indus), kur mes su mi. esam labai laimingos, nes ką tik suvalgėm po rimtą lėkštę makaronų su moliuskais, ir dar turim bent vieną butelį raudono vyno.

gera buvo naktis. nusprendę nelaukti autobuso, mes su m. pusę kelio nuo nottinghill’o iki waterloo parėjom pesčiomis, ir ilgai stovėjome ant tilto, žiūrėdami į juodą vandenį, į tą veik klampią gilumą. aš žinojau, ką jis galvoja. kitoje upės pusėje fluorescentinė londono akis švietė skaisčiai mėlynom lempelėm - lyg pažadas, kad.

jis išvažiavo po kokios savaitės, o mėnesio pabaigoje aš išsiskyriau su mm. praėjus beveik pusei metų, aš vis dar bandau suprasti (jei vidinis objektyvumas išvis yra įmanomas dalykas), ar tie du veiksmai buvo kaip nors susiję.
man atrodo, kad ne. sprendimas m. nenaudai, iš esmės, buvo padarytas jau prieš tris metus. sprendimas, iš esmės, buvo teisingas.

tiesiog:
every girl needs to have her own m., - aiškinu andrėjai vieną eilinį penktadienio vakaro, pakeliui į barbican’ą, galvodama apie savas, mi., A., ir ypač pačios andrėjos emocines dramas. įsivaizduoju, kaip ji linksi galvą kitoje vandenyno pusėje.

tokios dramos - maži maži žvėreliai - įrašyti į raudonąją knygą, beveik išnaikinti. supraskite, ponai - mažų žvėrelių priežiūra reikalauja daug laiko ir dėmesio, o mūsiškis jau visas užimtas svarbesniais dalykais - pavyzdžiui, tobulai parašytomis kursinių darbų pabaigomis (tik nesakykit mano mamai - jis ir taip labai įtariai žiūri į mano prioritetus). maži maži žvėreliai, savo narvuose tupi, susigūžę ir nusilpę … kartais, tiesa, jie vis dar veržiasi į laisvę - lakoniškais ‘i miss you’ mano pašto dėžutėje, arba muzika. o taip, muzika - ji suteikia žvėreliams antrą kvėpavimą. užsimerki. atsimerki. o galvoje:

and maybe if i really tried with all of my heart / then i could make a brand new start in love with you + būgnai)

tada eini į apleistą blogą ir rašai per daug asmeniškus įrašus, kad žvėrelius nuramintum. būna ketvirtadienio naktys, sako, londone sninga.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. g.:

  zinai, sitas tavo irasas — t o b u l a s (nepabijokim sito zodzio). kaip puslapis is tavo tobulos knygos, kuria tu parasysi, ir ji taip skambes, jog nupirksiu visus jos egzempliorius. gerai, gerai — viena. bet vis tiek …

 2. įrašas netobulas, knygos nebus -
  bet vis tiek ačiū.
  šiandien (šiąnakt) šito labai reikėjo.

 3. g.:

  ar nesakiau : “nepabijokim sito zodzio”, nes juk zinau, kad tu bijai bijai. ir bent, karta, austeja, neneik to, kas yra taip akivaizdu.
  o knyga bus. net tada, jei nieko nenoretum apie tai girdeti, padovanosiu ja tau gimtadieniui.

Rašyti komentarą