BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

jeigu aš turėjau laiko ketvirtadienį, prieš rytinę paskaitą pabėgioti, išgerti kavos ir sukurpti šitą įrašą,

tai jūs turite laiko sudalyvauti va šitoje parodoje (http://www.lithuanianembassy.co.uk/index.php?-1582586165),  skatinančioje mokytis šiek tiek kitaip žiūrėti į ryšį tarp kultūrinių - politinių - ekonominių centrų ir jų tariamų periferijų, bei emigraciją ir tapatybę, kuri yra konstruojama vizualiai.

niekada nesilankėte mūsų karalystėje? nieko tokio. ernestas, kurio labai puikiu tekstu ši paroda ir remiasi, skatina mus daug atviriau galvoti apie autorystę ir šalies pažinimą - jis juk būna ne vien tik fizinis, bet ir virtualus:

” Įsivaizduodamas ekspoziciją, aš matau dvigubas nuotraukas vieną šalia kitos - lietuviškas situacijos, įspūdžio ar fragmento originalas bei jo britiškas klonas. Kai virtualiai priartėju prie būsimų nuotraukų, pastebiu, kad originalai ne visuomet yra to paties autoriaus. Kartais jas padaro giminė ar draugas, kartais autorius panaudoja klasikinę kokio nors žymaus Lietuvos fotografo autoriaus nuotrauką - nes būtent ji priminė vaizdą, kurį autorius pamatė Londone. O kartais tai nuotrauka iš kokio nors lietuviško blogo. Mūsų parodos autorius tiesiog gavo leidimą ją pacituoti. “

urbanistiniaiklonai@gmail.com jūsų darbų laukia iki kovo 1d.

aš pažadu, aš pažadu,
tai bus labai teisinga paroda
(o ir kursinį, mama, spėsiu parašyti).

gero ketvirtadienio!

A.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą