BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nes šitas pavasaris ir vėl yra pavasaris.

‘važiuokim per šiluvą, ten gražesnis kelias’ - sako tėtis, ir mes iš autostrados kaunas - klaipėda sukam į dešinę ten, kur dažniausiai nesukam į dešinę. tarp manęs ir tavęs kraujuoja žalieji autostradis vilnius - klaipėda plotai, prisimenu kažkada taip ir neparašytą eilėraštį, m-1+ groja amy winehouse ir aerosmith, o aš sėdžiu sau ir tyliai tylutėliai galvoju, kad žmonės, vis tik, yra labai šviesūs. už tytuvėnų riboženklio pro priekyje važiuojančios mašinos langą išlekia tuščias dvilitris plastmasinis butelis, kuris ten gulės artimiausius du šimtus penkiasdešimt metų. iškrenta, sukasi, šokinėja, į pakelės griovį nuslysta … man telieka apsispręsti ar aš noriu vakare, skambindama savo mm., kalbėti apie tą butelį, ar apie juodą suknelę smulkiais baltais taškučiais ir dailia apykakle, kurią rūtelė šiandien lygino prieš eidama į rytines pamaldas bernardinuose.

ta suknelė jai taip tiko! apkabinu atsisveikindama, kuprinėje - du obuoliai ir riekė pyrago vietoj prasnaustų mūsų pusryčių. aš juokiuos ir ji juokiasi, jos galva pilna tylos, o maniškė - tiksėjimo. ji ieško dievo, aš ieškau tiesos, bandau nedrąsiai, nuolankiai prie jos priartėti.

babelio bokštas griuvo prieš tūkstančius metų, bet mes ir toliau vadinam tuos pačius daiktus skirtingais vardais? aš nuolatos prisiekinėju savąją ištikimybę kalbai, bet šiandien, kaip niekad, jaučiu, kad jos paviršiai keičiasi ir blunka, jie laikini, jie butaforiniai. ir mes su rūta (ji dėvi tą suknelę su taškučiais iki pusės blauzdų, o aš žvalgausi naujų dailių aukštakulnių, kurių tikriausiai ir vėl nenešiosiu) einam į tą pačią pusę - kažkur į vakarus, upės link.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. tu nuostabiai rašai, žinok.

  2. neieškok tiesos, ieškok bet ko, tik ne tiesos.

Rašyti komentarą