BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pirmadieniais kosmosas

vasaros pabaigos saulė švelnią laižo peraugusią žolę mūsų kieme. ta žolė kaip voratinklis - menki, išdžiūvę lapų lavonėliai (apie lapų lavonėlius kokioj aštuntoj klasėj nuostabų rašinį parašė k., kurios man trūksta, trūksta kasdien - kaip kokios trečiosios akies) ten įstrigę be galimybės išsilaisvinti.

vasarą, marcelijau, vasarą jau kerta rytoj, o šiandien aš galvoju, ar galėčiau mylėti vyrą (vyrą?), kuris nesupranta žodžių. skaityti virginia woolf (‘always it flies out to sea and always I fling after it words like nets’) yra kaip valgyti crème brulee yra kaip eiti, lėtai, iš vienos vietos į kitą - turint aiškų maršrutą, bet be jokio tikslo.

į londoną išskrendu šeštadienį, beveik vidurnaktį. virginią palieku savo paauglystės kambario knygų lentynoje - tegu glaudžiasi savo aplankstytais šonais prie bleizgio ir jakimavičiaus tyliai, bet užtikrintai skelbdama prozos pergalę prieš poeziją, ankstyvo dvidešimtojo - prieš ankstyvąjį dvidešimt pirmą, moteriško nerimo - prieš vyriškąjį.

londone? eilinė trumpalaikė nauja pradžia kalkėmis baltintame name aukštom lubom kažkur prie portobello turgaus. skirtumas tik toks, kad šį kartą bent nuomą susimokėsiu pati. mm. sakė, kad jei truputį taupysim, dar tikriausai liks ir šviežiom gėlėm ant virtuvės stalo.

p.s. indre - aš tik šiandien vakare, ieškodama aviųbaltų slaptažodžio seniai užmirštoje elektroninėje paštadėžėje, radau tavo laišką. sakau nuoširdžiai - ten išrašytas tikrų tikriausias kosmosas. bet apie tai kitą kartą, kitoje vietoje, kitaip.

ačiū, -

A.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą