BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

‘to the curious and inquisitive eye’

man patinka mokytis - iš knygų, bet ir iš žmonių. kalbėti sunkiau nei rašyti, bet klausyti lengviau nei skaityti - kiekvienas sutiktas kaip kokia audio-knyga, kaip vidinių tiesų enciklopedija.
jau gerokai po vidurnakčio - ir netrukus mes su K. pradėsime nesustabdomai juoktis, juoktis taip, kaip juokiamasi tik lietuvoje, juoktis lietuviškai - ir tai net ne sentimentali emigranto užuomina, o empyriškai patikrintas faktas - mano juoko mazgelis yra suraizgytas geografiškai, suraizgytas ir pritvirtintas kelių po visą šalį išsibarsčiusių virtuvių pastalėse.

jau gerokai po vidurnakčio - ir rūtelė sėdi vienoje tų virtuvių, kamputyje prie šaldytuvo (ji visada sėdi tam kamputyje prie šaldytuvo) ir sako, lyg mums, bet labiausiai tikriausiai sau - kad perdėtas kažko siekimas yra tuščias, kad jai to nesinori, kad jai svetima. vilnius jai per didelis, sako rūtelė -kartais galvoju apie klaipėdą, kartais apie zarasus. mes su K. instinktyviai prieštaraujam - juk pats siekimo procesas yra tiesiog viena iš saviraiškos formų, sakau, ir kaip jis gali būti betikslis? - bet vis tiek tuos tris sakinius - kaip akmenėlis į kišenę - įsikišu, nešiojuosi, karts nuo karto netyčia užčiuopiu - turtingesnė jaučiuosi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. “mano juoko mazgelis yra suraizgytas geografiškai, suraizgytas ir pritvirtintas kelių po visą šalį išsibarsčiusių virtuvių pastalėse”

  aš gi sakau, kad poezija niekur iš tavo žodžių nedingo

 2. g.:

  o tai ka rutele pasakytu apie paskutiniji mano “uzmoji” - isgelbet pasauli? ;/

 3. momo:

  ei, kur dingai?
  tavo įrašai man labai padėdavo debesuotomis dienomis, kurios ateina ir ateina.

Rašyti komentarą