BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

intarpas:

viskas gerai. mm. atsiuntė nuotraukas, jas reikia tik tvarkingai išdėlioti powerpoint’e, surašyti dar porą tūkstančių žodžių, ir jau labai greitai, už dvidešimt trijų valandų, paskutinį kartą viešai pakalbėti apie muziejų mokslą popietiniame dailėtyros seminare. 2011-aisiais gyventi yra daug geriau nei 2010-aisiais, ir širdis tų viešų kalbų metu plaka minimaliai, tvarkingai, vien tik tam, kad pompuotų kraują, o ne tiksėtų - kaip chronometras - skaičiuodama prieš akis bėgančius pranešimo sakinius. balsas trūkčioja tik ties žodžiais, kurių ir šiaip nesugebu ištart, pavyzdžiui, laborious.

kita vertus:

nerimas, vidinis nestabilumas, visiškas priklausymas nuo savęs, atsispindinčios kitų žmonių manęs sąmonėje - kaip veidrodyje. man dvidešimt trys, iš to jau aš nebeišaugsiu. belieka tik ieškoti efektyviausių savisaugos būdų, greičiausių nusiraminimo strategijų. šią žiemą man padeda: sausainių kepimas, tomas manas (hansas kastorpas), newsnight per bbc 2, miegas, ir dar žmonės, kartais, žmonės, ypač tie, atsitiktiniai.
šią žiemą man patinka: apvilkti paviršių atvirumo kostiumu, kai net pats įtiki, kad žodžių, nesvarbu, angliškų ar lietuviškų, užtenka tam, kad atsivertum - sau ir kitiems.

‘ateities baimė’, aiškinu r.
‘and the corrosive pressure to succeed’, ji man atsako. abi linksim ir šypsomės patenkintos, kad pavyko identifikuoti problemas, rasti bendrumą, racionalizuoti save pačias. ji man atsako, aš linksiu galva, nors to spaudimo (ir tos baimės - nesekmės baimės) beveik nejaučiu. tai, kas mano facebook’o statusuose, mano pokalbiuose su mama, mano laiškuose tolimajai, tolstančiai, nutolusiajai A. įgauna ateities baimės formą, yra vien tik nerimas, vien tik nuolatinė, visiška savęs nepažinimo panika.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. man taip pat 23, ir ta pati (ar bent jau panaši) baimė dėl ateities. dabar stengiuosi kuo daugiau surasti sau veiklos, kad nerimas būtų kuo mažiau juntamas. tikiu, kad būtent taip aš galiu atsikratyti nerimo ir Iš Tiesų gyventi, o ne galvoti, koks turėčiau būti - po metų, dviejų, arba tada, kai būsiu pavadintas Suaugusiu.

  2. man tuoj išmuš 27. ir ką? baimės nė kiek ne mažiau nei ties 23 .

    arba čia vėl ta krizė, ble. visiems muša į paširdžius.

  3. gabriel.:

    atvaziuok, prasau, visa realizuota, i oslo pavasari, m ?

Rašyti komentarą